24.08.2020

Ohlasy účastníkov na aktuálne online kurzy

V reakcii na opatrenia súvisiace s korona krízou sme pre našich klientov pripravili možnosť absolvovať kurzy online formou.

V reakcii na opatrenia súvisiace s korona krízou sme pre našich klientov pripravili možnosť absolvovať kurzy online formou. Sme radi, že sa táto iniciatíva stretla s pozitívnym ohlasom a prinášame Vám niekoľko vyjadrení účastníkov online kurzov FBE Bratislava.

 

Referencia účastníka kurzu FMEA (Analýza možných chýb a ich dôsledkov):
“Maximálna spokojnosť aj pri online forme školenia. Všetko bolo podané prehľadne a zrozumiteľne – od začiatku vytvárania štruktúry v programme APIS až po prácu s jeho štatistickými funkciami. Za taký krátky čas (2 dni) sa toho stihlo naozaj nad očakávania.”

Patrik OKLAMČÁK
System Engineer, Sensing and Electronics for Safe and Automated Mobility
IEE Sensing Slovakia s.r.o., Košice

 

Referencia účastníčky kurzu Riadenie tímu na home office:
Ďakujem veľmi pekne za tento kurz. Forma, ktorou ho lektor Alex viedol bola pre mňa veľmi podnetná. Oceňujem time management a schopnosť krásnym prirodzeným spôsobom zapojiť účastníkov do jednotlivých aktivít. Koncepčne bol obsah vyskladaný veľmi logicky, prehľadne, jednoducho a zároveň pútavo. Veľa si z neho odnášam do pracovného i súkromného života.

Anna Cristea
Human Resources
Embraco Slovakia s.r.o.

 

Referencia účastníčky kurzu Motivácia a podpora spolupracovníkov na home office:
“FBE vďačím za možnosť byť súčasťou novej generácie online tréningov. Táto skúsenosť bola pre mňa výrazným osviežením v ťažších časoch, ktoré nás postihli. Som nesmierne vďačná, že aj v sociálnej odluke od okolitého sveta a absencii osobného kontaktu sme sa zišli virtuálne s kolegami z iných firiem a moli sa podeliť o naše skúsenosti a získať nové zručnosti na zvládanie novej situácie. Obzvlášť oceňujem interaktivitu tohto tréningu aj napriek tomu, že sme boli pripojení cez digitálnu technológiu. Táto forma nás všetkých vtiahla do deja a museli sme byť aktívni, akoby sme sedeli v jednej miestnosti. Ďakujem FBE, opäť ste zabodovali.

Zuzana Augustínová
HR Manager
Hella Slovakia Signal-Lighting s.r.o.

 

Referencia spoločnosti k realizovanej sérii modulov pre lepšie zvládanie mimoriadnej situácie:
“ Len krátko potom ako v súvislosti s preventívnymi opatreniami proti šíreniu COVID-19 mnohí naši zamestnanci začali pracovať z domu, so spoločnosťou FBE sme ich podporili 4 tematickými online vzdelávacími modulmi. Cieľom bolo poskytnúť rýchlu pracovnú i emocionálnu podporu zamestnancom, aby sa s neočakávanou zmenou v pracovnom i osobnom živote vysporiadali čo najlepšie. Manažérom sme podporili v  porozumení zmeny v kontexte efektívneho manažovania tímu pracujúceho na diaľku tak, aby dokázali čo najlepšie zabezpečiť výkonovo i emocionálne stabilný tím. Spoločnosť FBE dokázala veľmi rýchlo vytvoriť  4 rôzne tematické online vzdelávacie moduly, lektori obsah jednotlivých školení pútavo a interaktívne preniesli aj do on-line prostredia a dokázali udržať skupinovú dynamiku tak, aby účastníci zdieľali svoje pocity, problémy, skúsenosti. Spätné väzby od účastníkov boli veľmi pozitívne, ocenili najmä dobré vystihnutie podstaty jednotlivých tém školení, pripravenosť lektorov, praktické tipy a návody na zvládanie situácie a zmeny, technické zabezpečenie a dobré načasovanie vzdelávacieho programu.
Ďakujem za veľmi dobrú profesionálnu i ľudskú spoluprácu.

 

Lenka Kurilová
Špecialistka rozvoja ľudských zdrojov
Západoslovenská energetika, a.s., člen skupiny E.ON

Dávame do pozornosti tieto kurzy

Prehľad kurzov k téme článku

Zaujímavosti a novinky

Dohodnite si konzultáciu

Kontaktovať