Kreativita II

Štandardná forma realizácie kurzu je prezenčná. V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie bude kurz realizovaný online formou. Pracovné metódy používané v tréningových programoch na diaľku sú zvolené tak, aby sme zaistili interaktivitu, prispôsobenie obsahu potrebám účastníkov a praktické prenesenie do praxe.

Kurz „Majstrovstvo tvorivých nápadov“ voľne nadväzuje na kurz „Ako získať skutočne dobré nápady“. Prejavom kreativity je rôznorodosť. Ako ju dosiahnem, ak s jedným tímom riešim viac inovatívnych a tvorivých úloh? Využívanie iných „pokročilejších“ kreatívnych techník je tá najlepšia cesta.

CIELE

 • Rozvoj osobného a tímového tvorivého potenciálu
 • Osvojiť si techniky – stoličky W. Disneyho, Laddering, Kreatívne scenáre atď.
 • Posilniť kreatívne časti inovačných procesov

OBSAH KURZU

Veľkonočný ostrov

 • Hra zameraná na rozvoj inovatívneho myslenia

Funky inovácie

 • Inšpirácia z knihy Funky Business – necháme sa inšpirovať funky inováciami. Porovnáme dve fiktívne firmy: „Funky, a. s.“ a „Nemenná, a. s.“
 • Čakajú nás zaujímavé paradoxy.
 • „Prestaňte s karaoke, zaveďte nejakú novinku a budete na istý čas výnimoční a konkurencieschopní.“                                                                     Funky Business, Kjell A. Nordström & Jonas Ridderstråle

Kreatívne techniky II

 • Do našej tašky pribudnú nové kreatívne techniky: Laderring, Iný pohľad, Brainwriting, Myšlienkové mapy a Posvätné kravy.

Moderovanie kreatívnych porád

 • Vyskúšame si moderovanie kreatívnych porád.  Unudím svoj tím k smrti alebo rozprúdim správnu kreatívnu atmosféru nabitú energiou?
 • Čo moderátor má a čo nemá robiť?
 • Ako znie zázračná otázka?

Stoličky W. Disneyho

 • Snívajúci rojko
 • Realista
 • Kritik

Kreatívne scenáre

Riadenie v turbulentnej dobe si vyžaduje mať pripravených viac alternatív, rôzne scenáre, lebo plány je potrebné príliš často meniť. Zvládnutie techniky Scenáre Vám dá možnosť pružne a rýchlo reagovať na nové podnety (pružnosť a rýchlosť nemusí byť improvizácia).

A nakoniec sa pozrieme do krištáľovej gule, ako bude vyzerať budúcnosť…

CENA KURZU

Cena za kurz

Cena na osobu s DPH je 468€

Zľavnená cena za kurz

Cena na osobu s DPH je 444€

HARMONOGRAM

PROGRAM 1.DEŇ 2.DEŇ
Registrácia 8:45
Program 9:00 8:00
Obed 12:00 12:00
Program 13:00 13:00
Ukončenie 16:30 16:00

Aplikačná podpora od lektora v praxi

Pre účastníkov kurzu je k dispozícii možnosť následnej aplikačnej podpory formou individuálnej konzultácie s lektorom.

Cena za jednu aplikačnú konzultáciu s lektorom (1 hodina) je 90,- EUR + DPH.
Aplikačné konzultácie sú realizované online.

Pre objednanie či viac informácií o následných individuálnych konzultáciách nás kontaktujte na fbe@fbe.sk, prípadne na telefónnom čísle 02/5441 8513.

Záväzná prihláška na kurz

Informácie o kurze
KurzModul
Informácie o účastnikovi kurzu

Fakturačné údaje
Kontaktná osoba
Rezervácia ubytovania

HOTEL APOLLO
Poplatok za ubytovanie uhrádza účastník individuálne na recepcii hotela.

Bez ubytovania1-lôžková izba s raňajkami (65 €)2-lôžková izba s raňajkami (80 €)
Deň vopredZ 1. na 2. deňZ 2. na 3. deň
Odoslaním tohto formulára účastník potvrdzuje, že súhlasí so zmluvnými podmienkami a že účastnícky poplatok poukáže na účet FBE Bratislava – IBAN: SK96 1100 0000 0026 2108 1463, SWIFT CODE: TATRSKBX, najneskôr do uzávierky kurzu (variabilný symbol je uvedený pri kurze, konštantný symbol: 0308).
Odoslaním formulára dávate v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním hore uvedených osobných údajov spoločnosťou FBE Bratislava, s.r.o. (so sídlom v Bratislave, Lazaretská 29, 811 09, IČO: 35752807) pre účel registrácie na uvedené školenie.
V prípade otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 02/54 41 85 13 alebo e-mailom na fbe@fbe.sk.Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.