Kreativita I

Štandardná forma realizácie kurzu je prezenčná. V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie bude kurz realizovaný online formou. Pracovné metódy používané v tréningových programoch na diaľku sú zvolené tak, aby sme zaistili interaktivitu, prispôsobenie obsahu potrebám účastníkov a praktické prenesenie do praxe.

Chcete byť neustále efektívnejší, vytvárať rýchlo použiteľné inovácie, a tak efektívne reagovať na nové požiadavky zákazníkov a tvorivo pristupovať k problémom a úlohám, ktoré prináša riadenie a rozvoj organizácií?

Kurz „Ako získať skutočne dobré nápady“ je určený všetkým, ktorí chcú do svojej činnosti alebo do tímu, ktorý riadia, vniesť viac ťahu za novými a tvorivejšími riešeniami. Kurz je plný zážitkových a kreatívnych činností s cieľom urobiť kreatívny skok a v atmosfére tvorivého nadšenia nájsť nápady a riešenia, ktoré nám poskytnú konkurenčnú výhodu, potrebnú na prežitie a úspech v súčasných krízových časoch.

 

TERMÍNY

Jar

27.05. – 28.05.2021 prihlasovanie ukončené

Jeseň

03.11 – 04.11.2021

CIELE

 • Porozumieť kreatívnemu procesu a zažiť skok do priestoru tvorivého myslenia
 • Zdokonaliť sa v metódach rozvoja svojho kreatívneho potenciálu, ako aj potenciálu svojich spolupracovníkov, občas nezaškodí zalietať si vo svojej fantázii
 • Na konkrétnych prípadových štúdiách si vyskúšať kreatívne postupy riešenia úloh
 • Zvládnuť niektoré kreatívne techniky

OBSAH KURZU

Kreativita

 • Koláž na tému kreativita, čo je to kreativita, rozvoj kreativity, kreativita v práci.
 • Kreatívny skok (myšlienkový bungee jumping), ramienko na šaty (čo sa tu asi bude diať).

Učíme sa od géniov

 • Kreatívna osobnosť, malá a veľká kreativita.
 • Reštrukturalizácia problému, vizualizácia, kvantita plodí kvalitu, myslenie v protikladoch, myslenie v metaforách, zvedavosť a vytrvalosť.

Kreatívny proces

 • Krok tri OSVIETENIE (to je ono!!!) neprichádza len tak.
 • Čo je pred osvietením a čo po ňom, aby vznikali naozaj dobré a použiteľné nápady?

Kreatívne techniky

 •  Hore a dolu, Ničnerobenie, Negatív, Náhodné slovo, Nájdené predmety – práca s metaforou a trochu klasiky po novom: deštruktívne-konštruktívny brainstorming.
 • Technika Osbornov zoznam, Mysliace klobúky.
 • Po dobrom nápade si treba hodiť blatom (aj toto zažijete), niekedy to pomôže.

Navštíviť tento kurz je naozaj dobrý nápad

Na kurz Kreativita I, ktorý je zameraný na získanie nových nápadov, nadväzuje kurz „Majstrovstvo tvorivých nápadov“, v ktorom pokračujeme v rozvíjaní kreativity a potenciálu inovatívneho myslenia.

CENA KURZU

Cena za kurz

Cena na osobu s DPH je 468€

Zľavnená cena za kurz

Cena na osobu s DPH je 444€

HARMONOGRAM

PROGRAM 1.DEŇ 2.DEŇ
Registrácia 8:45
Program 9:00 8:00
Obed 12:00 12:00
Program 13:00 13:00
Ukončenie 16:30 16:00

Aplikačná podpora od lektora v praxi

Pre účastníkov kurzu je k dispozícii možnosť následnej aplikačnej podpory formou individuálnej konzultácie/koučingu s lektorom.

Cena za jednu aplikačnú konzultáciu/koučing s lektorom (1 hodina) je 90,- EUR + DPH.
Aplikačné konzultácie/koučing sú realizované online alebo telefonicky.

Pre objednanie či viac informácií o následnom individuálnom koučingu/konzultáciách nás kontaktujte na fbe@fbe.sk, prípadne na telefónnom čísle 02/5441 8513.

Záväzná prihláška na kurz

Informácie o kurze
KurzModul
Informácie o účastnikovi kurzu

Fakturačné údaje
Kontaktná osoba
Rezervácia ubytovania

HOTEL APOLLO
Poplatok za ubytovanie uhrádza účastník individuálne na recepcii hotela.

Bez ubytovania1-lôžková izba s raňajkami (65 €)2-lôžková izba s raňajkami (80 €)
Deň vopredZ 1. na 2. deňZ 2. na 3. deň
Odoslaním tohto formulára účastník potvrdzuje, že súhlasí so zmluvnými podmienkami a že účastnícky poplatok poukáže na účet FBE Bratislava – IBAN: SK96 1100 0000 0026 2108 1463, SWIFT CODE: TATRSKBX, najneskôr do uzávierky kurzu (variabilný symbol je uvedený pri kurze, konštantný symbol: 0308).
Odoslaním formulára dávate v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním hore uvedených osobných údajov spoločnosťou FBE Bratislava, s.r.o. (so sídlom v Bratislave, Lazaretská 29, 811 09, IČO: 35752807) pre účel registrácie na uvedené školenie.
V prípade otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 02/54 41 85 13 alebo e-mailom na fbe@fbe.sk.Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.