Optimalizácia procesov neurónovými sieťami

Štandardná forma realizácie kurzu je online.

CIELE

  • Porozumenie základným princípom umelej inteligencie (počítačového učenia) a spôsobom ich využitia v reálnych procesoch spoločnosti.
  • Podľa zrelosti spoločnosti z pohľadu nasádzania smart riešení môžu byť rozdielne aj cieľové skupiny. V prípade spoločností začínajúcich s digitalizáciou a nasádzaním smart riešení je vhodnou cieľovou skupinou manažment s možnosťou rozhodovať. V prípade pokročilejších spoločností sú cieľovou skupinou odborní pracovníci so zameraním na riadenie a zlepšovanie procesov, kvality, ale aj technologií, prípadne aj pracovníci zodpovední za dátovú analýzu.

OBSAH KURZU

Využitie umelej inteligencie v dnešnej dobe

  • Základné princípy počítačového učenia (Hands-on).
  • Ukážka a prehľad zložitejších spôsobov počítačového učenia (deep learning a pod.).
  • Use cases využitia umelej inteligencie do budúcnosti (príklady).
  • Softwarová podpora, nástroje a služby v oblasti AI (prehľad).

CENA KURZU

Cena za kurz

Cena na osobu s DPH je 180€

Zľavnená cena za kurz

Cena na osobu s DPH je 156€

HARMONOGRAM

PROGRAM 1.DEŇ
Registrácia 8:45
Program 9:00
Ukončenie 13:00

Aplikačná podpora od lektora v praxi

Pre účastníkov kurzu je k dispozícii možnosť následnej aplikačnej podpory formou individuálnej konzultácie s lektorom. Odporúčaný rozsah je 2-3 konzultácie.

Cena za jednu aplikačnú konzultáciu s lektorom (1 hodina) je 150,- EUR + DPH.
Aplikačné konzultácie sú realizované online.

Pre objednanie či viac informácií o následných individuálnych konzultáciách nás kontaktujte na fbe@fbe.sk, prípadne na telefónnom čísle 02/5441 8513.

Záväzná prihláška na kurz

Informácie o kurze
KurzModul
Informácie o účastnikovi kurzu

Fakturačné údaje
Kontaktná osoba
Rezervácia ubytovania

HOTEL APOLLO
Poplatok za ubytovanie uhrádza účastník individuálne na recepcii hotela.

Bez ubytovania1-lôžková izba s raňajkami (65 €)2-lôžková izba s raňajkami (80 €)
Deň vopredZ 1. na 2. deňZ 2. na 3. deň
Odoslaním tohto formulára účastník potvrdzuje, že súhlasí so zmluvnými podmienkami a že účastnícky poplatok poukáže na účet FBE Bratislava – IBAN: SK96 1100 0000 0026 2108 1463, SWIFT CODE: TATRSKBX, najneskôr do uzávierky kurzu (variabilný symbol je uvedený pri kurze, konštantný symbol: 0308).
Odoslaním formulára dávate v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním hore uvedených osobných údajov spoločnosťou FBE Bratislava, s.r.o. (so sídlom v Bratislave, Lazaretská 29, 811 09, IČO: 35752807) pre účel registrácie na uvedené školenie.
V prípade otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 02/54 41 85 13 alebo e-mailom na fbe@fbe.sk.Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.