Cesta k funkčnému manažérskemu tímu

 

Termíny

Jar:
 • 14.04.2021
 
Jeseň:
 

 

Štandardná forma realizácie kurzu je prezenčná. V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie bude kurz realizovaný online formou.

 

 Ako dosiahnuť, aby manažérsky tím ťahal za jeden povraz? Aby TOP manažéri opustili komínové myslenie podľa oddelení a zamerali sa na spoločné firemné ciele. Ako hľadať najlepšie riešenie, ak sa bojíme konfrontácie? Ako dosiahnuť dobrú firemnú kultúru, ak sa manažéri dištancujú od spoločných rozhodnutí? Ak máte odvahu vydať sa s Vašim manažérskym tímom na cestu k funkčnému a efektívnemu manažérskemu tímu, tak tu môžete začať.

Ciele

 • Zlepšiť spoluprácu v manažérskom tíme.
 • Posilniť dôveru a otvorenú komunikáciu v tíme.
 • Zvýšiť osobnú aj vzájomnú zodpovednosť.
 • Zvýšiť  ťah na spoločné ciele.

Obsah

 Na ceste k funkčnému tímu

Charakteristiky súdržného a výkonného manažérskeho tímu

 

  • Dôvera.
   Ako ju budovať a rozvíjať. Pomôže aj lepšie vzájomné spoznávanie sa.
  • Slobodná konfrontácia nápadov.
   Poviem slobodne ako veci vidím, nechám iných slobodne povedať ako veci vidia a spoločne hľadáme najlepšie riešenie.
  • Záväzok a angažovanosť.
   Ak sme sa na niečom dohodli, tak držím dohodu a som ochotný prispieť aj keď to nebol môj nápad.
  • Vzájomná zodpovednosť .
   Chceme robiť veci najlepšie ako sa dajú, preto si dajme si spätnú väzbu ako navzájom vidíme svoju prácu.
 • Zameranie na výsledky. 

Hra na nulový súčet – zážitkové cvičenie, ktoré ukáže ako to vyzerá keď manažéri hľadia len na KPI svojich oddelení a  sú schopní potopiť spoločné výsledky.

Budovanie funkčného tímu

Prepojenie s firemnou kultúrou

Lektori

Daniel Bútora

Je projektovým manažérom a lektorom FBE v oblasti projektového manažmentu, komunikácie a rozvoja riadiacich pracovníkov. Absolvoval štúdium medzinárodných vzťahov na Karlovej univerzite v Prahe. Pracoval v oblasti žurnalistiky a masmédií a neskôr ako riaditeľ slovenskej sekcie Radio Free Europe/Radio Liberty v Prahe. Absolvoval pobyt na Hoover Institution, Stanford University, California. Aktívne sa venuje aj manažmentu v školstve a otázkam transformácie vzdelávania.


Najvýznamnejšie referencie:

Schaeffler Skalica, Mondi SCP, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, Slovak Telekom, Hewlett-Packard, Soitron, Zentiva, Oracle, VÚB, Slovnaft, ESET, Generali Poisťovňa

Rebeka Trepačová

Ako trénerka pôsobí v FBE Bratislava od roku 1993. Venuje sa konzultáciám a firemným projektom zameraným na manažérske zručnosti, komunikáciu, asertivitu, prezentačné zručnosti, tréningy trénerov a koučing. Je absolventkou FF UK v Bratislave, odbor andragogika. Absolvovala intenzívne výcviky v modeli V. Satirovej pod vedením prof. W. Zahnda, Chicago University, USA, v krátkodobej systematickej terapii podľa V. Satirovej pod vedením Dr. Johna Banmena,  University of BC, Canada a tréning Supervízia koučov pod vedením S. Wilson. Je členkou Slovenskej asociácie koučov a členkou a certifikovaným koučom ACC v rámci ICF – International Coach Federation.


Najvýznamnejšie referencie:

OSRAM, Tatra banka, ZSE, Schaeffler Group, Slovak Telekom, BNP Paribas, PosAm, Lucron, Marel, ČSOB, HMH, VW Slovakia, Mondi SCP, ING Bank atď.

Možnosť následnej aplikačnej podpory od lektora v praxi

Pre účastníkov kurzu je k dispozícii možnosť následnej aplikačnej podpory formou individuálnej konzultácie/koučingu s lektorom. Odporúčaný rozsah je 2-3 konzultácie.

Cena za jednu aplikačnú konzultáciu/koučing s lektorom (1 hodina) je 150,- EUR + DPH.
Aplikačné konzultácie/koučing sú realizované online alebo telefonicky.

Pre objednanie či viac informácií o následnom individuálnom koučingu/konzultáciách nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne na telefónnom čísle 02/5441 8513.

Harmonogram

Program 1. deň
Registrácia 8:45
Program 9:00
Obed 12:00
Program 13:00
Ukončenie 16:30

Cena za kurz

Základná cena Zľavnená cena
Cena bez DPH / os. 340 € 310 €
Cena s DPH / os. 408 € 372 €
Uzávierka kurzu je 7 dní pred začiatkom konania kurzu.

Štandardná forma realizácie kurzu je prezenčná. V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie bude kurz realizovaný online formou. Pracovné metódy používané v tréningových programoch na diaľku sú zvolené tak, aby sme zaistili interaktivitu, prispôsobenie obsahu potrebám účastníkov a praktické prenesenie do praxe.
 
Miesto konania kurzu: NIKAR TRAINING CENTER
Liptovská 10
821 09 Bratislava
www.nikar.sk

Zavazna PRIHLASKA na KURZ

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ