Stanislav Vojtíšek

Stanislav pôsobí ako tréner, lektor a konzultant už viac ako 25 rokov a tento rok začal spoluprácu s FBE. Vyštudoval Filozofickú fakultu Karlovej univerzity v Prahe. Jeho postgraduálne doktorandské štúdium bolo zamerané na problematiku komunikácie. 26 rokov súčasne pôsobil ako kapitán leteckej spoločnosti v spoločnostiach Czech Airlines a Turkish Airlines. Bol tiež inštruktorom komunikácie a výcviku posádky. Je licencovaným projektovým manažérom metodiky Prince 2 a certifikovaným inštruktorom CRM – Crew resource management. Svoje dlhoročné trénerské skúsenosti zúročil ako personalista pre výber a školenie operačných zamestnancov a metód pracovnej sily.
Špecializuje sa na vedenie, riadenie a spoluprácu tímov, nastavenie a správne riadenie rozhodovacieho procesu, stanovenie priorít a odstraňovanie nezvratných chýb. Má rád evolučné zmeny, hľadanie optimálnych riešení a predovšetkým jednoduché a bezpečné modely riešení. Inšpiruje sa postupmi používanými v letectve, ktoré sa dajú využiť aj v neleteckých profesiách. Počas svojej kariéry trénera a lektora vyškolil množstvo klientov z technického a prevádzkového prostredia, členov vrcholového manažmentu ako aj stredného manažmentu a prevádzkových zamestnancov.

Vybrané referencie: PVK – Pražské vodovody a kanalizace, ČEZ, Letiště Praha, PFNonwovens, Unipetrol, Česká rafinerská, Škoda Auto, Pivovary Staropramen, Honeywell, Pražská plynárenská, DHL Supply Chain, Ford, HP, Česká spořitelna, Audi Česká republika, GN Resound, O2, Exxon Mobil, Porsche ČR, Generali, etc.

Dohodnite si konzultáciu

Kontaktovať