Tu a Teraz

 

Termíny

Jar:
  • 24.03.2021
 
Jeseň:
 

 

Teraz a tu video

 

Inšpirácie

Ľudia v dnešnom čase... Vnímame, že plánovanie má obmedzený charakter. Čo platilo v minulosti, je dnes iné. Čo bude o mesiac? O rok? Čo zajtra?

Dnes je sústredenosť dôležitá, najmä jej nasmerovanie na prítomnosť. Na „teraz a tu“.

Čo ako ľudia potrebujeme? Istotu, uznanie, akceptáciu, rešpekt, spolupatričnosť. Vedomie, že to, čo robím, má zmysel. Som prijatý? Som ocenená?

Ako to docieliť v dnešnom čase ?

Ciele

  • Lepšie porozumieť tomu, čo sa deje v kontexte pandémie, vo mne, v druhých, v okolí.
  • Identifikovať, čo sa deje v mojom vnútri, čo vo mne práve prebieha. Ako tomu môžem lepšie porozumieť? Ako zistím, čo s tým môžem robiť?
  • Rozvinúť schopnosť primerane reagovať.
  • Naučiť sa používať základné nástroje pre zlepšovanie sebapoznania, vzťahov a tiež atmosféry v tíme v aktuálnej situácii.

Lektori

Rebeka Trepačová

Ako trénerka pôsobí v FBE Bratislava od roku 1993. Venuje sa konzultáciám a firemným projektom zameraným na manažérske zručnosti, komunikáciu, asertivitu, prezentačné zručnosti, tréningy trénerov a koučing. Je absolventkou FF UK v Bratislave, odbor andragogika. Absolvovala intenzívne výcviky v modeli V. Satirovej pod vedením prof. W. Zahnda, Chicago University, USA, v krátkodobej systematickej terapii podľa V. Satirovej pod vedením Dr. Johna Banmena,  University of BC, Canada a tréning Supervízia koučov pod vedením S. Wilson. Je členkou Slovenskej asociácie koučov a členkou a certifikovaným koučom ACC v rámci ICF – International Coach Federation.


Najvýznamnejšie referencie:

OSRAM, Tatra banka, ZSE, Schaeffler Group, Slovak Telekom, BNP Paribas, PosAm, Lucron, Marel, ČSOB, HMH, VW Slovakia, Mondi SCP, ING Bank atď.

Harmonogram

Program 1. deň
Registrácia 8:45
Program 9:00
Obed 12:00
Program 13:30
Ukončenie 16:00

Cena za kurz

Základná cena Zľavnená cena
Cena bez DPH / os. 200 € 180 €
Cena s DPH / os. 240 € 216 €
Uzávierka kurzu je 7 dní pred začiatkom konania kurzu.

Zavazna PRIHLASKA na KURZ

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ