Motivácia a podpora spolupracovníkov na home office (ONLINE kurz)
Lektorom vedený interaktívny online kurz

 

Termíny

Jar:
  • 08.04.2020
 
Jeseň:
 

 

Obsah

Čo prezívajú členovia môjho tímu na neplánovanom home office? Ako byť kolegom na pri dištančnej spolupráci nie len šéfom, ale aj oporou a motivátorom. Rozdiel je vo výsledku.

  • Čo aktuálne prežívajú moji pracovníci, čo to v nich vyvoláva
  • Možnosti motivácie na diaľku
  • Líder/manažér ako opora pre svoj tím – dôležitosť podpory a sociálneho kontaktu na diaľku
  • Moje vnútorné zdroje a vnútorné zdroje mojich pracovníkov – využitie našich schopností a skúsenosti z minulosti pri novej neštandardnej/stresovej/diskomfortnej situácii
  • Emócie pracovníkov a ako na ne reagovať, ako pomôcť prekonať negatívne emócie
  • Práca s vlastnou emóciou
  • Nástroje, ktoré môžem použiť
  • Interakcia s účastníkmi a odpovedanie na otázky

 

Každý účastník obdrží elektronickú verziu prezentovaných materiálov.  

 

Technické predpoklady:
Kurz je realizovaný prostredníctvom online platformy Zoom. Každý účastník dostane pred kurzom prihlasovací link a krátky návod na prihlásenie. Pre účasť na kurze je potrebné stabilné internetové pripojenie a počítač s kamerou, mikrofónom a reproduktorom (napr. laptop).

 

Referencia účastníčky:

“FBE vďačím za možnosť byť súčasťou novej generácie online tréningov. Táto skúsenosť bola pre mňa výrazným osviežením v ťažších časoch, ktoré nás postihli. Som nesmierne vďačná, že aj v sociálnej odluke od okolitého sveta a absencii osobného kontaktu sme sa zišli virtuálne s kolegami z iných firiem a moli sa podeliť o naše skúsenosti a získať nové zručnosti na zvládanie novej situácie. Obzvlášť oceňujem interaktivitu tohto tréningu aj napriek tomu, že sme boli pripojení cez digitálnu technológiu. Táto forma nás všetkých vtiahla do deja a museli sme byť aktívni, akoby sme sedeli v jednej miestnosti. Ďakujem FBE, opäť ste zabodovali.

Zuzana Augustínová
HR Manager
Hella Slovakia Signal-Lighting s.r.o.

Lektori

Rebeka Trepačová

Ako trénerka pôsobí v FBE Bratislava od roku 1993. Venuje sa konzultáciám a firemným projektom zameraným na manažérske zručnosti, komunikáciu, asertivitu, prezentačné zručnosti, tréningy trénerov a koučing. Je absolventkou FF UK v Bratislave, odbor andragogika. Absolvovala intenzívne výcviky v modeli V. Satirovej pod vedením prof. W. Zahnda, Chicago University, USA, v krátkodobej systematickej terapii podľa V. Satirovej pod vedením Dr. Johna Banmena,  University of BC, Canada a tréning Supervízia koučov pod vedením S. Wilson. Je členkou Slovenskej asociácie koučov a členkou a certifikovaným koučom ACC v rámci ICF – International Coach Federation.


Najvýznamnejšie referencie:

OSRAM, Tatra banka, ZSE, Schaeffler Group, Slovak Telekom, BNP Paribas, PosAm, Lucron, Marel, ČSOB, HMH, VW Slovakia, Mondi SCP, ING Bank atď.

Harmonogram

Program 1. deň
Registrácia 8:45
Program 9:00
Obed -
Program -
Ukončenie 12:00

Cena za kurz

Základná cena
Cena bez DPH / os. 150 €
Cena s DPH / os. 180 €
Miesto konania kurzu: Na diaľku, cez online
platformu Zoom.

Zavazna PRIHLASKA na KURZ

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ